Gün boyu capcanlı ve renkli bir atmosfer sunan Timboo, eviniz kadar rahat ve bir o kadar da özgün. Çocukların da düşünüldüğü ilk kafe konseptine sahip Timboo'da, hem siz hem de çocuklarınız keyifli bir vakit geçirecek.

Pub ve bar kültürünü Türkiye'de ilk kez bir araya getiren Newcastle, gece hayatınıza fark katmaya devam ediyor. Öğlen ve akşam yemeklerinizi ya da yemekli toplantılarınızı enfes bir şölene dönüştürmek istiyorsanız, sizi Newcastle Arcadium'a bekliyoruz!

Çocuklarınız için bir külah dondurma, sizin içinse leziz mi leziz bir fıstıklı dolama… Beslenme düzenlerine şekere yer vermeyenler için, hem sağlıklı hem de zengin dondurma çeşitleri… Mado'da yediden yetmişe herkes için özel bir tat var.

Budakaltı'nda, sıcak ve içten bir gülümse eşliğinde sunulan ikramlar ve hizmetler ile kendinizi adeta evinizde hissedeceksiniz. Yemek yemeyi bir tutku olarak görenler, seçkin lezzetleri enfes sunumlarla birleştiren Budakaltı'nda buluşuyor!

Mis gibi kokan ve tam kırk yıl hatırı olan bir bardak Türk kahvesine kim hayır diyebilir ki? Zengin kahve çeşitleri ve birbirinden leziz yemekleri ile Kocatepe Kahve Evi sizi Arcadium AVM'de bekliyor.

1925 yılından bugüne dek değerinden hiçbir şey kaybetmeden siz değerli müşterilerine en lezzetli hizmetleri sunan Zeynel, Cumhuriyet tarihinin geleneksel tatlarına modern bir anlayış katıyor. Geleneksel sütlü tatlılar ve dondurmaların yanında yepyeni lezzetleri de menüsüne ekleyen Zeynel, şimdi Arcadium AVM'de sizlerle buluşuyor.

Dilek Şikayet Bülten